MINI a MAXI BALÍČKY - pro klasické focení - děti, rodiny, portréty

Po každém focení (kromě svatebního) dostanete během pár dnů náhledy, ze kterých si v galerii sami naklikáte záběry k úpravám (ořez, veškeré barevné i světelné korekce - vyvážení bílé, jas, barva, kontrast, malé retuše-pupínky, modřiny).

Složitější retuše a grafické práce (práce s pozadím, ladění tělesných proporcí, korekce rozsáhlého akné, fotomontáže apod.) jsou možné po domluvě a s příplatkem. Příplatek se odvíjí od složitosti práce, 100-500 Kč za fotku. Předem na tyto výdaje upozorňuji.

Do 4 týdnů od zaslání výběru, vám do soukromé galerie na webu nahraji již upravené fotky ke shlédnutí. Jelikož miluji hlavně ty černobílé, připojuji ve výběru i ty. Výběr proto, že ne každá fotka se pro převod hodí a také proto, že vám nechci dávat jen šedé fotky bez barev. Aby se z fotky stala opravdu černobílá, dá to trochu práce.

U MINI balíčku zasílám fotky ve dvou velikostech jen elektronicky ke stažení (uschovna.cz).

V případě balíčku MAXI obdržíte CD s hotovými fotkami ve 2 velikostech. Každou fotku dostanete i v tištěné podobě, protože jsem přesvědčená, že teprve tisk dělá fotku fotkou a je fajn mít něco v ruce ;) Předáváme buď osobně nebo poštou.

LIFESTYLE

miminka

Fotím výhradně doma, v přirozeném prostředí, formou reportáže. Výhodou je, že není třeba fotit bezprostředně po porodu a mít spící miminko. Jsem přesvědčená, že každému miminku je nejlépe v náruči, u maminky, u tatínka... cítí se tak bezpečně a je pak klidné a spokojené. Zachytím neopakovatelné okamžiky s novým členem rodiny, doma, prostě tak, jak to opravdu je. Tyto skutečné fotky považuji za ty úplně nejkrásnější.
Časem pak zjistíte, že jsou i nejcennější.

rodina

Tímto reportážním stylem se nemusí fotit jen miminka, dá se tak fotit celá rodina. Buď u vás doma, kdekoli venku v přírodě, v kavárně, ve městě, na tréninku nebo na oslavě. Vzniknou tak neopakovatelné momenty, které sice běžně zažíváte a ani na nich nevidíte nic zvláštního, ale věřte, že za pár let budete moc rádi, že je máte. Můžete pak nostalgicky (a nevěřícně) zavzpomínat, jak to vlastně s těmi malými divochy bylo báječné :)

SVATBY

Vše kolem svateb si domluvíme na osobní schůzce. Považuji za velmi důležité se nejdříve potkat, poznat se a zjistit, jestli si vzájemně sedíme. Až potom si vyberte vašeho svatebního fotografa. Fotky na úpravy vybírám sama a hotové jsou do 4-5 týdnů od svatby.

OBECNÉ INFORMACE K FOCENÍ

  • Termíny na focení si domluvíme cca měsíc až dva dopředu. V případě nemoci, nepřízně počasí nebo jakýchkoli komplikací, je možné termín přesunout. Vzhledem k mým mateřským povinnostem stále funguji v omezené kapacitě.
  • Při domluvení termínu vždy poprosím o zálohu 500 Kč splatnou na účet Neofoto. Doplatek se posílá po obdržení přístupů do galerie s hotovými fotkami, tj. po obdržení upravených fotek ke shlédnutí.
  • Na focení se prosím celá rodina vylaďte stylově i barevně. Nevypadá nejlépe např. elegantní maminka a sportovní tatínek. Můžete si s sebou vzít i něco na převlečení nebo více vrstev a kombinovat. Pokud si nevíte rady, ráda pomohu. Razím heslo, že v jednoduchosti je krása.
  • Rekvizity standardně neberu. Pouze základní - deka na sezení, bedýnku/židličku pro menší děti. Snažím se maximálně využívat okolí a možnosti místa, kde se fotí. Pokud máte téma, které chcete fotit, prosím informujte mě předem, ať jsem připravená a můžeme zvolit i vhodnou lokalitu.
  • Fotky fotím a upravuji tak, jak se mi to líbí a jak to cítím. Každý fotograf má nějaký styl. Doporučuji si předem prohlédnout galerie zde na mých stránkách, ať víte, do čeho jdete. Fotografů je sousta a máte možnost si vybrat toho, s kým souzníte nejvíce.
  • Fotky na úpravy si vybíráte sami ze soukromých galerií zde na webu (podle postupu uvedeného v každé galerii), přístupy zasílám mailem/přes FB. Před odesláním výběru je nutné vyjádřit váš SOUHLAS či NESOUHLAS ke zveřejnění fotek na webu a FB profilu Neofoto. Zveřejněné fotky slouží pouze jako ukázka mé práce, nikde je neprodávám, respektuji, že jsou vaše. Pokud si již udělený souhlas kdykoli rozmyslíte, není problém fotky z webu nebo FB odstranit.
  • Veškeré kontakty zadané do formuláře na webu nebo do objednávkového systému nikde nearchivuji a ani nepostupuji třetím stranám! Slouží pouze k urychlení komunikace k dané zakázce.
  • Standardně dodávám fotky ve formátu 3:2 (tisk 10x15, 13x19, 15x23)
  • Neupravené fotky neposkytuji. Na požádání mohu zaslat náhledy, ovšem jsou ve snížené kvalitě a s vodotiskem.